Sutikimas dėl slapukų naudojimo

Ši svetainė (www.apiehemofilija.lt) naudoja vadinamuosius slapukus. Slapukas – tai nedidelis tekstinis failas, kurį aplankytoji svetainė atsiunčia į jūsų naršyklę. Slapukai naudojami įvairiausiais tikslais.

Slapukai reikalingi tam, kad išsaugotume iš reklamavimo sistemų gautus duomenis, stebėtume svetainės lankytojų srautus, jų elgseną ir suasmenintume svetainės nustatymus. Slapukai padeda jums prisijungti prie šios svetainės, todėl leidę jais naudotis,  nebeturėsite vėl įvedinėti savo prisijungimo duomenų.

Slapukai įsimins jūsų duomenis, aplinką (pvz., naršyklę) ir funkcijas. Visos įprastosios interneto naršyklės („Internet Explorer“, „Mozilla Firefox“, „Google Chrome“ ir kt.) palaiko slapukų valdymą. Jūs galite slapukus pašalinti, užblokuoti arba visiškai uždrausti jais naudotis rankiniu būdu tvarkydami naršyklės nustatymus. Taip pat yra galimybė slapukus užblokuoti arba leisti jais naudotis tik atskirose svetainėse. Daugiau informacijos rasite savo naršyklės skiltyje „Pagalba“.

Įgalinę slapukus savo naršyklės nustatymuose jūs sutinkate, kad mūsų svetainėje būtų naudojami slapukai.

HEMOFILIOS GYDYMAS

Hemofilijos, paveldimo kraujodaros sutrikimo, gydymo pagrindas yra VIII krešėjimo faktoriaus (hemofilija A) arba IX krešėjimo faktoriaus (hemofilija B) suleidimas į veną. Liga pasireiškia kraujavimu sąnariuose, raumenyse ar vidaus organuose. Gydymas nustatomas individualiai, atsižvelgiant į ligos sunkumą. 

Pagalbos centrai

Visi centri